اعلام بار سراسری رانندگان

روزانه صد ها اعلام بار ببینید و همیشه پر بار باشید

دانلود اپلیکیشن اعلام بار سراسری باریار

دانلود اپلیکیشن از کافه بازار
دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی
نصب وب اپلیکیشن iOS
دانلود مستقیم اپلیکیشن

رانندگان و مالکان محترم وسایل نقلیه باری سنگین و سبک! شما با کمک اپلیکیشن حمل و نقل اینترنتی باریار (نسخه راننده) می توانید لیست بارهای ثبت شده در سالن اعلام بار سراسری نرم افزار باریار را در هر لحظه از شبانه روز که اراده کنید، ببینید. بلافاصله پس از اعلام بار آنلاین از سوی شرکت های حمل و نقل بار (باربری ها) یا صاحبان بار، شما می توانید مشخصات محموله های ثبت شده را در سالن اعلام بار مشاهده کنید و سپس با برقراری ارتباط مستقیم تلفنی یا اینترنتی با اعلام کننده بار (باربری ها یا صاحبان بار) برای حمل بار و سپس صدور بارنامه به توافق برسید!

آیا رانندگان برای مشاهده مشخصات بارها در سالن اعلام بار یا تماس با صاحبان بار و باربری ها محدودیتی دارند؟

خیر. اپلیکیشن باریار طوری طراحی شده که شما می توانید لیست بارهای اعلام شده را در آن به سادگی و با سرعت زیادی ببینید و از جزئیات هر کدام مطلع شوید. در واقع شما مشخصات کافی از بارهای اعلامی مانند مبدأ و مقصد بار، تاریخ بارگیری، نوع وسیله نقلیه و کاربری (بارگیر) مورد نیاز و شماره موبایل شخص پاسخگوی تماس های تلفنی را بدون محدودیت مشاهده می کنید. باریار تصمیم گرفته است که از بازی کردن در نقش واسطه و دلال میان راننده، صاحب بار و شرکت باربری پرهیز نماید. بنابراین امکان ارتباط مستقیم میان شما رانندگان گرامی با اعلام کننده بار از طریق تلفن مستقیم یا دکمه های داخل نرم افزار فراهم است. بدیهی است که باریار نقشی در قیمت گذاری و تعیین کرایه حمل بار هم ندارد و شما می توانید با مذاکره مستقیم، این مبلغ را تعیین نمایید.

خوب است بدانیم که ده ها هزار راننده و مالک وسایل نقلیه باری سبک و سنگین متنوعی شامل شامل کامیون کشنده سنگین، جفت و تک، ۹۱۱، کامیونت (خاور) و وانت در سراسر کشور عزیزمان نسخه راننده نرم افزار باریار را نصب کرده اند. این وسایل نقلیه باری عضو باریار، امکان خدمت رسانی در کاربری های مختلف از قبیل کفی، کمپرسی، چادری (ترانزیت)، مسقف، کانتینر دار، لبه دار (بغلدار)، تیغه ای، و… را فراهم می کنند.

همچنین هزاران نفر از صاحبان بار شامل مدیران و کارکنان و متصدیان محترم شرکت های حمل و نقل و نیز شرکت های فعال در بخش های اقتصادی مختلف مانند صنایع (فولاد، پتروشیمی، خودرو، سیمان، ساختمان و …)، معادن (سنگ آهن، گندله، کنسانتره، مس، روی، سرب، آلومینیوم و …)، کشاورزی، بازرگانی و تجاری نیز نسخه های اختصاصی نرم افزار باریار (اپلیکیشن باریار ویژه شرکت های حمل و نقل و نیز اپلیکیشن باریار ویژه صاحبان بار) را نصب کرده اند. این کاربران روزانه هزاران مورد اعلام بار در سامانه باریار انجام می دهند که بلافاصله در معرض دید رانندگان عزیز قرار می گیرد. به همین دلیل شما در هر نقطه ای از ایران و در هر لحظه ی از شبانه روز، می توانید فهرست نزدیک ترین بارها به موقعیت و مکان جغرافیایی خود را مشاهده کنید و با خیال راحت برای مذاکره و رزرو یکی از بارها اقدام نمایید.