سایپا دیزل

توضیحات

شركت سايپاديزل در سال 1342 با انعقاد قرارداد انحصاري با شركت ماك تراكس و با نام ايران‌كاوه، فعاليت خود را با مونتاژ كاميون‌هاي ماك و ساخت انواع تريلر آغاز نمود.

تعداد كاميون‌هاي توليدي ايران‌كاوه طي مدت همكاري با شركت ماك‌تراكس تا سال 1357 بالغ بر 7500 دستگاه گرديد.

پيرو پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي و به دنبال توقف توليد كاميون‌هاي ماك در سال 1357، شركت سايپاديزل به‌منظور بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي موجود و ايجاد اشتغال، مونتاژ ساير وسايل‌نقليه در بخش‌ حمل‌ونقل جاده‌اي بار و مسافر را در دستور كار خود قرار داد

به ‌موازات ايجاد و تعميق همكاري تجاري با يكي از معتبرترين شركت‌هاي فعال در صنعت توليد خودرو‌هاي تجاري، دانش و توانمندي‌هاي كاركنان شركت توسعه مي‌يافت به‌گونه‌اي كه از سال 1374 فعاليت‌هاي طراحي كاميونت بادسان با هدف برون‌رفت از تك‌ محصولي بودن و تأمين نياز بازار در اين رده از محصولات، توسط كارشناسان شركت و همكاري شركت رنو فرانسه آغاز گرديد و در سال 1375 پروانه واحد تحقيق و توسعه از وزارت صنايع دريافت شد.

سايپاديزل همچنين، در سال 1376 شركت كاوه‌خودرو سايپا را با هدف طراحي،‌ تأمين و ساخت قطعات و مجموعه‌هاي مورد نياز براي تغذيه خطوط توليدي شركت سايپاديزل تأسيس نمود. همزمان با اين پيشرفت‌ها، فرآيندهاي مديريتي سازمان مبتني بر الزامات استانداردهاي مديريت كيفي

گفتني است، شركت سايپاديزل، در حال حاضر با همكاري تنگاتنگ با شركاي تجاري خود نظير: ولوو، دانگ فنگ، فوتون و ... در تمام رده هاي كاربري داراي محصولاتي متنوع و همگام با آخرين تكنولوژي روز دنيا مي باشد.

تاریخ ثبت آگهی
سه شنبه 14 اسفند 1397
  • 363 تعداد نمایش
هیچ نظری وجود ندارد
لطفا برای نظر دادن به حساب کاربری خود وارد شوید
گزارش خود را وارد کنید
پیام *
ورود
تلفن همراه
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری