چگونه اعلام بار خود را ثبت کنم؟

1396/03/28
جهت اعلام بار ابتدا بر روی گزینه «درج آگهی» در منوی اصلی سایت کلیک کنید. درج یک آگهی اعلام بار شامل 6 مرحله است:
1) انتخاب گروه و دسته 2) انتخاب بسته 3) وارد کردن اطلاعات بار 4) انتخاب تصویر 5) تایید 6) پرداخت
هر یک از عناوین به تفکیک در ادامه توضیح داده خواهد شد.

1) انتخاب گروه و دسته: پس از وارد شدن در صفحه درج آگهی، ابتدا گزینه «اعلام بار» را انتخاب کنید. پس در کادر زیر آن نوع دسته را از میان گزینه های داخلی و بین المللی انتخاب نمایید. در صورت انتخاب اعلام بار داخلی، دو گزینه شهری  و بین شهری به نمایش در میآیند که باید یکی از این دو را انتخاب کنید. سپس روی دکمه «بعدی» بزنید.

2) انتخاب بسته: در این بخش انواع بسته های پرداخت آگیه در دو نوع «رایگان» و «پولی» ارائه شده است. بسته های پولی امکانات بیشتری نسبت به بسته رایگان دارند و از تنوع مناسبی برخوردارند. ویژگیهای هر بسته در قسمت توضیحات آن درج شده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر بر روی هر بسته یک راهنما درست شده است که با علامت «؟» مشخص شده و میتواند اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهد.

3) وارد کردن اطلاعات بار: در این قسمت میتوانید به تفکیک تمامی اطلاعات بار خود را وارد نمایید. بخش هایی که با «*» مشخص شده اند، اجباری هستند و حتما باید تکمیل شوند. همچنین میتوانید توضیحات بیشتر را در مورد بار خود در بخش «توضیحات» وارد نمایید.

 4) انتخاب تصویر: در این بخش میتوانید به آگهی خود یک تصویر اضافه نمایید. تصویرهای مرتبط به بهتر دیده شدن اعلام بار شما کمک میکند.

5)تایید: در این بخش پیش نمایشی از آگهی اعلام بار شما نمایش داده میشود که در صورت نیاز میتوانید آن را اصلاح نمایید. در صورت تایید روی دکمه «تایید» کلیک نمایید.

6) پرداخت: در صورتیکه یکی از بسته های پولی را در مرحله دوم انتخاب کرده بودید در این مرحله به درگاه بانکی جهت ارسال مبلغ آگهی هدایت میشوید.

تذکر 1: در هر مرحله از ایجاد آگهی میتوانید بدون از دست رفتن اطلاعات به بخش های قبلی بازگردید
تذکر2: تمامی اعلام بارها پس از تایید مدیریت در سایت درج میگردند.
گزارش خود را وارد کنید
پیام *
ورود
تلفن همراه
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری