خوش آمدید ، میهمان ! ورود عضویت  
ارسال آگهی

تماس بگیرید

ژیکابام

  • شماره تماس: 9126473160
  • ارسال شده: ۶ آذر, ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است

توضیحات بیشتر

ژیکابام

۱۱/۱۲/۲۰۱۳

آببندی پشت بام ، عایقکاری و ضد زنگ کردن کف و بدنه کولر
بعلت چسبندگی زیاد ژیکابام یک لایه نازک ژیکابام می توان از زنگ زدگی کف کولر جلوگیری کرده و در صورتی که کف آن دچار پوسیدگی و یا سوراخ های ریز باشد با کمک یک لایه کارتن سوراخها را گرفت. برای این کار ابتدا می بایست کف کولر را با برس سیمی یا سنباده زنگ زدائی نمود و سپس ژیکابام را با آب مخلوط کرده و یک لایه تقریبی به ضخامت یک میلی مکتر بر روی آن اجرا نمود .
یونولیت :
از ژیکابام برای چسباندن قطعات یونولیت به یکدیگر و یا چسباندن یونولیت بر روی دیوار و یا هر سطح دیگری می توان استفاده نمود . با اجرای یک لایه نازک ژیکابام بر روی یونولیت (حدود ۳۰۰ گرم در متر مربع ) ملات گچی و سیمانی به راحتی بر روی آن می چسبد و دیگر احتیاجی به رابیتس و سایر تمهیدات برای گچ کاری بر روی یونولیت نمی باشد .
چسب :
ژیکابام یک چسب بسیار قوی است و با آن می توان قعات شکسته از جنس چینی ، سرامیک ، گچ و سیمان را به هم چسباند و یا کاشی و سرامیک های لق شده را دوباره در جای خود نصب نمود . ژیکابام را می توان بجای چسب بتن به ملات های سیمانی و گچی اضافه نمود .بسته به چسبندگی مورد نیاز از ۱۰% تا ۱۰۰% وزن ملات می توان ژیکابام به آن اضافه نمود و علاوه بر بالا بردن چسبندگی حالت ضد آبی نیز به آن دارد .
رنگ آمیزی و آببندی سقف های شیروانی :
ژیکابام در رنگهای متنوع و زیبا تولید می شود و از آن می توان برای رنگ آمیزی و محافظت انواع ورقهای ایرانت ، آردواز و گالوانیزه استفاده نمود . در صورتی که این ورقها دچار شکستگس و یا سوراخ شدگی باشد می توان با استقاده از توری های فایبر گلاس و ژیکابام آنها را تعمیر و بازسازی نمود .
کناف و دیوارهای گچی :
با اجرای یک لایه ژیکابام بر روی هر نوع دیوار گچی می توان آن را ۱۰۰% ضد آب نمود و به راحتی بر روی آن کاشی کاری کرد .
دیوار های باران گیر :
در نواحی شمال ایران و مناطقی که دارای بارانهای شدید است برای عایقکاری دیوارها می توان از ژیکابام استفاده نمود و آن را جایگزین ایزوگام که نمای زشت میکند نمود .
حفاظت در مورد خورندگی :
هر سازه بتنی ، آجری ، فلزی را می توان با ژیکابام رنگ آمیزی کرد و به این وسیله آن را در مقابل آب و املاح شیمیایی محافظت نمود . فوندانسیون ساختمان ، دیوار های حائل ، کرسی چینی ، پی ساختمان ، پایه تیر های سیمانی برق ، جداول کنار خیابان ، قطعات نیوجرسی و موارد مشابه را می توان با ژیکابام پوشانده و عمر آن را چند برابر کرد .
بند کشی و آببندی سرویسهای بهداشتی :
اگر کف حمام یا آشپزخانه یا دور وان و دستشوئی نشتی دارد و این نشتی به خاطر نفوذ رطوبت از لای بند کاشی ها می باشد نیازی نیست که کاشی ها را تخریب کنید . کافی است که لایه بند ها را با یک وسیله نوک تیز خالی کرده و سپس آن را با ژیکابام بند کشی کنید .دور وان و دستشوئی را هم می توانید با یک لایه ژیکابام که کمی سفت تر درست شده بند کشی کنید .دقت کنید که ژیکابام را قبل از خشک شدن از روی کاشی و وان پاک کنید چون اگر سفت شود جدا کردن آن بسیار سخت خواهد شد .

ژیکاوا
تهران
۹۱۲۶۴۷۳۱۶۰

hits:537

عایق-uhdr-ایزوگامzhikabam-

بدون برچسب

50 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : N/A

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

تبلیغات

ارسال نظر

تبلیغات

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4