خوش آمدید ، میهمان ! ورود عضویت  
ارسال آگهی

تماس بگیرید

پنل ارسال sms

  • شماره تماس: 0311-2268241
  • ارسال شده: ۶ آذر, ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است

توضیحات بیشتر

پنل ارسال sms

۲/۱۲/۲۰۱۲

جهت تست پنل ارسال شرکت نیکو پیام به آدرس زیر مراجعه کنید:
www.nikopayam.com
نام کاربری:Demo
کلمه عبور:ِDemo
برخی ویژگیها و امکانات پنل ارسال SMS گروهی شرکت نیکو پیام آریا:
شرکت نیکو پیام آریا با همکاری مرکز گسترش فناوری اطلاعات ایران ، اقدام به واگذاری تعدادی پنل ارسال SMS گروهی ، نموده است.
شما با در اختیار داشتن این پنل ، قادر خواهید بود کلیه پیامها ی اطلاع رسانی وتبلیغات خود را با صرف کمترین هزینه ودر کمترین زمان ممکن از طریق ارسال SMSدر اختیار عموم قرار دهید.کلیه ارسال ها تحت مدیریت شما و از طریق اینترنت خواهد بود.
ضمنا ارسال به مناطق ، شهرها ، پیش شماره های فعال و صاحبان اصناف و مشاغل،نیز امکان پذیر میباشد
خدمات پنل ارسال اس ام اس شرکت نیکو پیام آریا:
مدیریت لیست ها : این قسمت قابلیت اتصال به بانک های اطلاعاتی سیستم کاربر را دارا می باشد.
بدین صورت که کاربر میتواند یک لیست (جدول) تعریف کند و به تعداد دلخواه سطر (فیلد) به آن وارد نماید و پس از ورود اطلاعات ( از طریق فایل اکسل ) به لیست در قسمت های مختلف پنل نظیر منشی پیشرفته و یا ارسال پیامک از لیست از اطلاعات ورودی استفاده نماید.برای مثال می توان فیلد های اطلاعاتی مربوط به کارمندان سازمان را تعریف و سپس از طریق فایل اکسل اطلاعات مربوط به پرسنل را خوانده و در درون لیست تعریف شده ذخیره نمود.لازم به ذکر است که با استفاده از امکان لیست ها می توان از قابلیت منشی پیشرفته و منشی پویا استفاده نمود و با تعریف یک کلید بر روی لیست مورد نظر تعریف نمود که در صورت ارسال کلید مربوطه (برای مثال کد پرسنلی) اطلاعات مطابق یک قالب پویا تشکیل و برای شخص مخاطب ارسال شود. برای مثال با ارسال کد پرسنلی فیش حقوقی پرسنل برای وی ارسال شود.
-پیامک گروهی و تکی: امکان ارسال آنی پیامک به صورت گروهی و بدون محدودیت را به شما میدهد ، ضمنا امکان ارسال پیامک به شماره های فعال یک شهر، منطقه و یا خیابان مشخص نیز امکان پذیر میباشد. شما با استفاده از تعریف الگوی پیامک میتوانید بدون نیاز به تایپ مجدد متن ، اقدام به ارسال نمائید.امکان تعریف لیست سیاه جهت عدم ارسال به شماره های خاص نیز وجود دارد.
-ارسال پیامک در سررسید تولد و آینده: به صورت اتوماتیک در تاریخ و ساعت تعیین شده پیامک ها ارسال میگردد. به عنوان مثال برای تبریک سالگرد تولد کافی است روز و ساعت مورد نظرتان را مشخص کنید تا سیستم در آن تاریخ به صورت اتوماتیک ارسال را انجام دهد همچنین جهت دعوت به جلسه ای خاص در تاریخ و ساعت مشخص که با تنظیم ساعت و تاریخ مثلا هر ماه این پیام دعوت به جلسه به صورت اتوماتیک ارسال میگردد … به عبارت دیگر شما ضمن امکان ارسال پیامک تکی و گروهی در آینده، میتوانید به صورت دوره ای یک متن مشخص را به صورت متوالی برای گروهی از شماره ها بر اساس هر چند دقیقه, ساعت , روز , ماه و سال ارسال نمایید. مثلا با تنظیم ساعت و تاریخ شروع و بازه زمانی مورد نظر، در فواصل زمانی تعیین شده پیامک ها ارسال میگردند.
– صندوق پیشنهادات : امکان تشکیل یک جعبه ی دریافت پیشنهادات و نظرات را به شما میدهد.
– منشی پیامک : با دریافت کد ارسالی از سوی گوشی پیام مناسب را به صورت اتوماتیک به آنها میدهد. به عنوان مثال برای پنل تعریف میکنید که در صورت دریافت عدد ۱ از سوی گوشی تعرفه قیمتها، در صورت دریافت عدد ۲ تاریخ جلسه و عدد ۳ لیست نمایندگیها را به همان شماره ارسال نماید. و این کار به صورت خودکار انجام میگیرد.
منشی پیشرفته: این سیستم برای کلیه اصناف ومشاغل کاربرد دارد، به عنوان مثال مشتری جهت تست نمودن اصل بودن جنس خریداری شده شماره سریالی را که بر روی محصول شما درج شده برای پنل ارسال میکند و در صورت صحیح بودن شماره سریال، پیام تائید برای وی ارسال میگردد و یا در سیستم دانشجوئی و دانش آموزی یا سیستم پرسنلی یک شرکت ، شخص با ارسال کد دانشجوئی یا پرسنلی خود به پنل ، پیامکی را به صورت خودکار دریافت میکند که حاوی اطلاعات تعریف شده است. و کاربردهای دیگر که بسته به نوع فعالیت شما قابل تعریف در سیستم منشی پیشرفته میباشد.
منشی پویا : در این سیستم کاربر قادر است ، کلمه کلیدی تعریف نماید ( می تواند به صورت پویا نیز باشد ) و پاسخی نیز به صورت پویا در نظر بگیرد . حسن این روش نسبت به منشی پیشرفته در این است که کاربر قادر است قالب متن برگشتی مورد نظر خود را تنظیم نمایدو سیستم پس از دریافت کلمه کلیدی متن برگشتی را به صورت پویا تشکیل دهد و آن را به مخاطب ارسال نمایدبرای مثال در صورتی که پرسنل سازمان کد پرسنلی حود را به سیستم ارسال نمایند سیستم در صورت وجود داشتن کد پرسنلی در بانک اطلاعاتی قالب متن پویا را مطابق با تنظیمات انجام شده تشکیل و به پرسنل مربوطه ارسال می نماید.برای مثال می توان قالب متن را طوری تنطیم نمود که با ارسال کد پرسنلی فیش حقوقی مربوطه به مخاطب ارسال شود.
– مسابقه و نظر سنجی: شما امکان برگزاری مسابقه و نظرسنجی از طریق اس ام اس را خواهید داشت(مانند برنامه های تلوزیونی): به عنوان مثال ۴ جواب در نظر میگیرید که در صورت ارسال گزینه صحیح، لیست شماره هائی که جواب صحیح ارسال نموده اند به صورت جداگانه ذخیره میگردد و سیستم مسابقه عملیات قرعه کشی بر روی شماره هائی که جواب صحیح ارسال نموده اند را نیز به صورت خودکار انجام میدهد. همچنین در هر دو سرویس مذکور ،تفکیک پاسخ های داده شده و تعین درصد ارسال ها امکان پذیر میباشد
-انتقال به موبایل: امکان انتقال اس ام اس های دریافتی از طریق پنل به موبایل شما.
– امکان ارسال به شماره های فعال شهر ، منطقه و یا خیابان مورد نظر شما:این سرویس این امکان را به شما میدهد تا بنا به تشخیص خودتان تبلیغات و اطلاع رسانی های خود را در محدوده یک شهر،منطقه، یا خیابان خاص متمرکز نماید
-ارسال پیامک از طریق وب سرویس : امکان فعال سازی سرویس ارسال در وب سایت شما
دریافت اطلاعات در قالب اکسل : شما میتوانید شماره های تماس را در قالب فایل word یا excel وارد نمائید
-دفترچه تلفن :امکان تعریف گروه و دفترچه تلفن با نام و بدون محدودیت را برای شما فراهم مینماید. حسن تعریف و تنظیم دفترچه تلفن این است که کلیه ارسال ها و دریافتهای شما در صندوق پیامک با نام نمایش داده شده و امکان ارسال پیامک پویا را فراهم مینماید. شما میتوانید بانک اطلاعاتی خود را که شامل مشخصاتی همچون نام ، نام خانوادگی، تاریخ تولد، جنسیت، شماره همراه، آدرس و شغل میباشد از طریق فایل اکسل وارد دفترچه تلفن نمائید.جهت درج اطلاعات در دفترچه تلفن می توان از طریق فایل اکسل , فایل متنی , افزودن لیستی, رنجی , تصادفی و با پیش شماره ی ثابت استفاده نمود.
امکان ارسال پیامک پویا : به این معنی که مثلا در یک گروه ۱۰۰۰ شماره ای برای هر شخص اس ام اس با نام خودش ارسال شود. یعنی عمل تنظیم متن پیامک و ارسال از طریق شما فقط یک بار صورت میگیرد ولی به تعداد شماره های موجود در آن گروه متن پیامک به صورت خودکار تنظیم و برای هر شخص با نام خودش ارسال میگردد.
امکان کنترل پنل و ارسال پیامک تکی و گروهی و مشاهده تراکنشها و فعال و غیر فعال کردن پنل از طریق موبایل: از طریق این سرویس شما میتوانید با ارسال پیامک از طریق گوشی خود به پنل فرمان دهید که در ساعت و تاریخ مشخص متن مورد نظر شما را به گروه مشخص شده ارسال نماید
سرویس ارسال پیامک گروهی به منطقه پستی مورد سفارش شما :
با بهره گیری از این سرویس جدید ، کاربر قادر خواهد بود کلیه اطلاع رسانی ها و تبلیغات خود را در قالب پیام کوتاه و به صورت گروهی برای ساکنین منطقه ی مورد نظر خود ارسال نماید .به عنوان مثال کاربر با مشخص نمودن خیابانی خاص ،قصد تمرکز تبلیغات خود روی منطقه مربوطه را دارد . این کار به سادگی از طریق پنل ارسال اس ام اس گروهی شرکت نیکو پیام آریا و سرویس نوین ارسال پیامک منطقه ای امکان پذیر است .
امکان دریافت آنلاین:در پنل ارسال پیامک شرکت نیکو آریا پیام کلیه ی دریافت های مربوط به خطوط اختصاصی به صورت آنلاین می باشد و به محض دریافت پیامک بدون نیاز به بارگذاری مجدد صفحه پیامک ها نمایش داده می شوند.همچنین کلیه ی نمودارهای مربوط به دریافت منشی, مسابقه, نظر سنجی به صورت آنلاین عمل می کنند.

mehdi targhi

۰۳۱۱-۲۲۶۸۲۴۱

hits:2871

اس ام اس، پنل ارسال انبوه،،شرکت نیکو پیام،ارسال پیام،ارسال رایگان پیام،پیام تبلیغاتی،ارسال پیام انبوهpanel sms،sms
عقاب-کاربری-اعلام-دانا-باری-زیربندی-ژنراتور-فوتوسان-پالت- قالب-زمینی-بازاریابی-گاردان-پیشنهاد-فولاد-مسیر-ABS- تانکر-تخته-لیست-پیمان-ایویکو-تریلی-سفارش-تجارت-یدک-کارآفرین-خودروبر-لیست-مکانیکی-بغلدار- سپرسازی-بتون-کانکس-کاروان-هیوندای-گیربکس-معدن-dong feng-کمرشکن-خودروبر-بوستر-وسیله-benz-بین المللی-مزایده-گارانتی-ایرو-هوایی-مصالح

بدون برچسب

52 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : N/A

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

تبلیغات

ارسال نظر

تبلیغات

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4