خوش آمدید ، میهمان ! ورود عضویت  
ارسال آگهی

تماس بگیرید

شرکت صنعتی تولیدی میلاد

  • شماره تماس: 025-33342550-3
  • ارسال شده: ۶ آذر, ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است

توضیحات بیشتر

شرکت صنعتی تولیدی میلاد

۸/۱۷/۲۰۱۳

معرفی شرکت :
بر پایه بیست سال تجربه ، تلاش و فعالیت صنعتی ، شرکت تولیدی میلاد در سال ۱۳۶۲ توسط مرحوم حاج حسن اخوان و با هدف تولید و رنگ آمیزی انواع قطعات اگزوز به خصوص خودروهای سبک و سنگین در زمینی به مساحت ۲۵۰۰۰متر مربع و آغاز فعالیت نمود و هم اکنون با دارا بودن چهار سایت تولید به شرح ذیل در حال فعالیت می باشد. سایت یک ، واقع در شهرک شکوهیه با مساحت ۱۱۲۰۰ متر مربع که دارای ۷۶۰۰ متر سالن تولید و ۳۶۸۸ متر مربع محوطه سازی است. سایت دو، واقع در شهرک شکوهیه با مساحت ۳۲۶۰ متر مربع که دارای ۱۰۰۰ متر سالن تولید و ۲۲۶۰ متر محوطه سازی است. سایت سه ، واقع در ابتدای جاده قدیم قم – تهران با مساحت ۱۷۵۰ متر مربع که دارای ۱۳۵۰ متر سالن تولید و ۳۲۵ متر محوطه سازی است. سایت چهار ، واقع در تهران – شهرک قدس (قلعه حسن خان ) به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع که دارای ۱۵۰۰متر سالن تولید، و ۱۰۰۰متر محوطه است. خطوط تولید این شرکت شامل خط تولید اتاقبار، خط رنگ اتاقبار ، خط رنگ الکترواستاتیک ، خط مونتاژ CNG ، پوشش های گالوانیزه سرد ، خط جوشکاری ، خط خمکاری لوله های فلزی ، خط پرسکاری ، خط برشکاری ، خطوط تولید اگزوز ، خط درب های جانبی پژو ۴۰۵ ، تراشکاری و قالبسازی بوده و محصولات تولیدی شرکت شامل قطعات پرس شاپ ، اتاق بار نیسان ، مجموعه کامل CNG ، انواع اگزوز و … می باشد. احاطه فنی و بینش عمیق موسس شرکت تولیدی میلاد و تلاش خستگی ناپذیر پرسنل در زمینه تولید قطعات فلزی خودروهای سواری ، در کم تر از دو دهه فعالیت ، این شرکت را به یکی از شرکای مطمئن تولید کنندگان بزرگ خودرو در ایران با قابلیت تولید بازه وسیعی از قطعات مورد نیاز با بالاترین کیفیت مبتنی بر استاندارهای بین المللی تبدیل نموده است . میلاد با رعایت سه عامل کلیدی کیفیت مطلوب ، قیمت مناسب و تحویل به موقع ، در حال حاضر تولید کننده انحصاری شرکت ایران خودرو می باشد. رمز توفیق مداوم شرکت میلاد و کسب رشد ثابت و بالا در طول دهه گذشته ، تلفیق هنرمندانه دانش روز ، اصرار بر استقرار و استمرار کیفیت و پشتکار کم نظیر پرسنل در رده های مختلف می باشد .
زمینه فعالیت و خدمات
شرکت میلاد تولید کننده بازه وسیعی از قطعات فلزی مختلف مورد استفاده در صنعت خودرو بوده و آمادگی ارائه خدمات در زمینه زیر را دارا می باشد :
– پرسکاری قطعات مختلف فلزی تا تناژ ۸۰۰تن
– پوشش دهی الکترواستاتیک تا ابعاد ۵m*2m
– آبکاری قطعات مختلف فلزی تا ابعاد ۲m*1/5m
– تولید و تعمیر قالب های برش و فرم
– ارائه خدمات فنی مهندسی در زمینه تولید قطعات فلزی
– طراحی جیک و فیکسچر
– طراحی و ساخت قالبها و دستگاه های خم
– ارئه خدمات فنی مهندسی در زمینه تولید انواع اگزوز ماشینهای سبک و سنگین
– توانایی Inverse Engineer در قطعات پرسی و لوله های خمدار
برخی از مشتریان ما
– شرکت ساپکو : گلویی باک وانت و گلویی باک روآ و مجموعه لوله هواکش وانت از جمله محصولات با سابقه طولانی این شرکت برای ساپکو می باشد. و همچنین مجموعه سازی پایه و مخازن CNG وانت و پایه مخزن گاز روآ نیز از محصولات نسبتاً جدید با شرکت ساپکو می باشد.

– شرکت اپکو : یکی از قدیمی ترین مشتریان شرکت است که تا کنون بیش از ۲۰۰ نوع محصول از انواع منبع اگزوز، گلویی، واسطه و دنباله اگزوز خودروهای اتوبوسی و کامیونی تولید و تحویل آن شرکت شده است.

– شرکت سازه گستر سایپا : گلویی باک پراید به شرکت سازه گستر مجموعه سازی اتاق بار نیسان و انواع مجموعه اگزوز نیسان برای شرکت بهنگام آفرین و انواع اگزوز خودروهای کامیون برای شرکت سایپا دیزل از نمونه همکاری این شرکت با شرکت سایپا می باشد.
– شرکت ایران خودرو
– شرکت ایران خودرو دیزل
– شرکت زامیاد
– و …
تماس با :
آدرس : جاده قدیم قم تهران- شهرک صنعتی شکوهیه- میدان صنعت- بلوار خامنه ای – کوچه بنفشه ۲- پلاک F79/80
تلفن : ۲- ۳۳۳۴۲۵۵۰- ۰۲۵
فکس : ۳۳۳۴۲۵۵۳- ۰۲۵
نشانی اینترنتی : www.Miladgroup.ir
پست الکترونیک : Info@Miladgroup.ir

مهندس مهدی اخوان
جاده قدیم قم تهران- شهرک صنعتی شکوهیه- میدان صنعت- بلوار خامنه ای – کوچه بنفشه ۲- پلاک F79/80
۰۲۵-۳۳۳۴۲۵۵۰-۳
www.miladgroup.ir
hits:28

تراشکاری
پرسکاری
برشکاری
قطعه سازی
رنگ
الکترواستاتیک
اتاق بار نیسان
ایران خودرو
سایپا
زامیاد
اگزوز
CNG
قم
شهرک صنعتی شکوهیه
اتومبیل

بدون برچسب

485 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : N/A

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

تبلیغات

ارسال نظر

تبلیغات

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4