خوش آمدید ، میهمان ! ورود عضویت  
ارسال آگهی

تماس بگیرید

شرکت آرمان حساب پاسارگاد

  • شماره تماس: 88897129 -88907386
  • ارسال شده: ۶ آذر, ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است

توضیحات بیشتر

شرکت آرمان حساب پاسارگاد

۶/۱/۲۰۱۴

شرکت آرمان حساب پاسارگاد در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۸۷ تحت شماره ۳۲۵۴ نزد اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری ثبت شده است. به دلیل اشتغال به تحصیل مدیریت، شرکت فعالیت خود را نتوانست تا امروزه آغاز کند. این شرکت برای توسعه فعالیت خود از سیاست ایجاد سه شاخه ؛ حسابداری، بازرگانی وعمرانی را در دستور کار قرار داده و بر اساس یک برنامه زمانبندی مشخص، اقدام به کار می نماید. که اطلاعات بیشتر به مرور زمان منعکس خواهد شد.
مرکز اصلی شرکت تهران؛ حوالی میدان ولیعصر خواهد بود که شاخه حسابداری آن از ابتدای سال ۹۳ شروع به کار می نماید. در هر سازمانی سرمایه اصلی آن که بدنه ارگان را تشکیل میدهد، پرسنل می باشند . فرهنگ سازمانی ما کار تیمی،صداقت، روحیه بالای کاری و افزایش دانش فنی تاکید داریم . پرسنل این شاخه برای شروع به کار شامل یک نفر حسابرس ؛ یک نفر حسابدار؛ یک نفر مدیر it و دو نفر کادر اداری خواهد بود، که با گسترش فعالیت ها پرسنل افزایش می یابند. این زمینه به زودی عضو انجمن حسابداران رسمی ایران خواهد شد که فعالیت های خود در زمینه حسابرسی تکمیل خواهد کرد .
شاخه بازرگانی آن در نیمه دوم سال با اخذ کارت بازرگانی همراه با نیروی های متخصص در زمینه فعالیت های بازرگانی شروع به کار می نماید . همچنین زمینه عمرانی شرکت، از اواخر نیمه دوم سال همراه با کادر مهندسی فعالیت خود را آغاز می نماید .

علی محمودصالحی
تهران , خیابان ولیعصر, پایین تر از خیابان مطهری ,کوچه افتخار , پلاک ۳۶واحد۹
۸۸۸۹۷۱۲۹ -۸۸۹۰۷۳۸۶
www.pah-co.ir
hits:4

شرکت ، شرکت آرمان حساب پاسارگاد، شرکت های عمرانی ، شرکت های بازرگانی ، شرکت های حسابداری

بدون برچسب

41 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : N/A

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

تبلیغات

ارسال نظر

تبلیغات

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4