خوش آمدید ، میهمان ! ورود عضویت  
ارسال آگهی

تماس بگیرید

سمپاشی تضمینی، موریانه، سوسک، ساس، موش در اصفهان۰۹۱۳۳۱۹۱۴۸۰

  • شماره تماس: 9133191480
  • ارسال شده: ۶ آذر, ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است

توضیحات بیشتر

سمپاشی تضمینی، موریانه، سوسک، ساس، موش در اصفهان۰۹۱۳۳۱۹۱۴۸۰

۱۰/۵/۲۰۱۱

موریانه ها یکى از آفات خطر ناکی هستند که سبب سست شدن اتصالات ساختارى و تخریب مصالح بنا مى شوند.موریانه ها با تغذیه از چوبهاى به کار رفته در ساختار بنا و سایر مواد سلولزى موجود در مصالح بنا باعث وارد آمدن خسارات جبران ناپذیرى به منازل، ساختمان ها( حتی ساختمان های بتونی، خانه ها و ساختمان هایی که از بتون و فلز ساخته می شوند لزوما ضد موریانه نیستند)، مى گردند. علاوه بر این موریانه ها با درست کردن گالریها در درون دیوارها، سقف ها و کف ساختمان باعث خشک شدن بیش از اندازه مصالح و کاهش نیروى چسبندگى بین اجزاى مصالح بنا مى شوند و در نهایت استحکام بنا را کاهش مى دهند و باعث تخریب شدید بنا مى شوند.
چه باید کرد؟
گروه خدمات سمپاشی افشان سم، با همکاری متخصصین حشره شناسی فارغ التحصیل از دانشگاه در خصوص دفع آفات بهداشتی، شهری و انباری از جمله موریانه زدایی و ضد موریانه کردن ساختمان ها، سوسک، ساس، شپش، کک، مورچه، مگس، پشه، بید، موش و انواع حشرات موذی و جوندگان شهری ارائه خدمات تخصصی می نماید. هدف ما نیل به سلامت آگاهانه در سطح جامعه است.
اعمال شیوه های غیر علمی توسط افراد غیر متخصص در سمپاشی علاوه بر عدم تاثیر مطلوب در مبارزه با حشرات سبب آلودگی محیط زندگی افراد شده و راه را برای بروز انواع سرطان و بیماری های مختلف باز می کند. متخصصین گروه افشان سم با بهره گیری از دانش روز در خصوص سم شناسی و بیولوژی حشرات و نحوه اثر آفات بهداشتی بر سلامت افراد با اولین تماس جهت رفع مشکل شما در کنارتان خواهند بود.
موریانه Macrotermes natalensis روزانه ۳۶۰۰۰ تخم می گذارد و جمعیت کلنی آن به دو میلیون موریانه می رسد. لذا هیچگاه سعی نکنید سر از خود و یا با راهنمایی افراد غیرمتخصص اقدام به استفاده از سموم نمایید زیرا با ایجاد استرس و شوک به موریانه ها باعث گسترش آلودگی و پراکنش موریانه ها خواهید شد. برای اینکار حتما با متخصصین دفع آفات افشان سم در اصفهان با همراه ۰۹۱۳۳۱۹۱۴۸۰تماس حاصل نمایید .
مبارزه ناقص و غیر علمی باعث پخش شدن موریانه ها و گسترش آلودگی در تمام ساختمان می شود. لذا به محض مشاهده آثار خسارت موریانه ها به منظور ریشه کنی آن ها بطور کامل با مهندس افشان ۰۹۱۳۳۱۹۱۴۸۰ تماس بگیرید.
در خصوص استفاده از مواد شیمیایی بعلت ایجاد بخارهای سمی خصوصا در فصل تابستان که زمین گرمتر می شود و ایجاد آلرژی و سرطان های مزمن حتما از کنترل تخصصی بهره بگیرید.
هنگام بازسازی یا ترمیم ساختمان و منزل خود نسبت به ضد موریانه کردن آن اقدام نمایید.
قبل از خرید یا اجاره منزل و یا ساختمان از آلوده نبودن آن به موریانه و سایر آفات موذی توسط مهندسین مشاور افشان سم مطمئن شوید. برای این منظور از سمپاشی های پیشگیری کننده گروه افشان سم استفاده کنید همراه ۰۹۱۳۳۱۹۱۴۸۰
افشان سم در سر تا سر استان اصفهان، شاهین شهر، زرین شهر، فولادشهر، مبارکه، فلاورجان، کاشان، شهرضا، نجف آباد، دولت آباد، گز و برخوار، باغ بهادران به صورت شبانه روز آماده ارائه خدمات دفع آفات ۱۰۰% تضمینی می باشد. برای داشتن خانه ای بدون موریانه همراه شماییم با ما تماس بگیرید.
آدرس: اصفهان مرکز تخصصی و فوق حرفه ای کنترل موریانه ۰۹۱۳۳۱۹۱۴۸۰ www.afshansam.zet.ir

مهندس افشان
اصفهان مرکز تخصصی و فوق حرفه ای کنترل موریانه ۰۹۱۳۳۱۹۱۴۸۰ www.afshansam.zet.ir
۹۱۳۳۱۹۱۴۸۰
www.afshansam.zet.ir
hits:97111

سمپاشی، سم، کنترل تضمینی، مبارزه، موریانه، بهداشت، منزل، مسکونی، کمد، چوب، آلودگی ، خسارت، پیشگیری، آفت، اجاره، خرید، رهن، فروش، صنایع،کارخانه، بنا، خانه، ساختمان، ضد موریانه کردن، موریانه زدایی ، مزمن، حاد، سوسک، ساس، کک، شپش، مورچه، مگس، پشه، موش، انبار، بید، رستوران، آپارتمان، اصفهان، استان اصفهان، شاهین شهر، زرین شهر، فولادشهر، مبارکه، فلاورجان، کاشان، شهرضا، نجف آباد، دولت آباد، گز و برخوار، باغ بهادران

بدون برچسب

66 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : N/A

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

تبلیغات

ارسال نظر

تبلیغات

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4